Kniha hostů

Budeme potěšeni, pokud vyjádříte svůj názor na náš penzion.


Kniha hostů
05.08.2015
Libuše
Protože jsme byli loni s ubytováním v penzionu u Janatů velmi spokojeni, letos jsme si návštěvu Hrádku nad Nisou zopakovali s ubytováním ve stejném penzionu. Znovu jsme se setkali s příjemným přijetím, opět všude čisto, pokoj dobře vybavený (tentokrát i s výhledem do parku), parkování ve dvoře, prostě pohoda. Moc děkujeme (já, můj přítel + náš pes :-) ).

22.06.2015
Iveta a Honza
Panu Janatovi děkujeme za krásné a vřelé ubytování.Penzion je čistý na klidném místě a na kola úplně ideální. Byli jsme tam s manželem na víkend a super nemáme co vytknout, dokonce jsme v sobotu odešli na večeři a přihnala se spoušť větru a deště a pan Janata nám uklidil naše věci které mu nebyli lhostejné. Byli jsme spokojení a až pojedeme do Hrádku určitě se ubytujeme zase tam,Ještě jednou moc děkujeme.

28.10.2014
Lucie
Pěkné ubytování v centru, klidne místo.
Penzion čistý, teplo, mikrovlnná trouba, lednice i varná konvice.
Možná jen nějaké nádobí by se hodilo (hrnek, talířek, příbor). Oceňujeme parkování ve dvoře.
Líbilo se nám tu a penzion určitě doporučujeme i ostatním.

10.08.2014
Libuše
Moderně a perfektně vybavený penzion na dobrém místě. Velmi příjemní majitelé, všude čisťounko. Jedním slovem nádhera, budeme doporučovat přátelům a známým. Doufám, že se tam sami v dohledné době také vrátíme.

10.10.2011
Tomáš Weiss
Hodně dobré ubytování, v centru, ale přitom v parku, klidný apartmán s vlastním soc.zařízením, dobré vlastní snídaně a vynikající restaurace na pár kroků. A velmi příjemní majitelé. Vřele doporučuji.

14.05.2011
Martina Nováková
Chtěli bychom vyslovit poděkování majitelům penzionu. Příjemné prostředí, všudypřítomná čistota, skvělý přístup majitelů...To vše přispělo k naší spokojenosti. Penzion je na skvělém místě k vyjížďkám na kolech, ale i k výletům autem za památkami. Určitě doporučíme rodině, přátelům a známým a za rok, dva se vrátíme. Martina

07.05.2011
Petr Matějka
Děkujeme za velice příjemě strávený víkend. Rozhodně Vás doporučíme našim přátelům a známým, protože za tyto peníze si myslím nikde tak fajn penzionek nenajdou. Děkujeme a určitě se někdy zase rádi zastavíme.

23.04.2011
Magda
Jedním slovem PERFEKTNÍ, moc děkujeme a za rok se určitě vrátíme. Magda

1 2
Novinky
Nové internetové stránky

Nabízíme Vám k nahlédnutí na naše internetové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a bude se Vám zde dobře orientovat. Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na Vaši návštěvu.Kontakty
Emailová adresa: janata.pension@volny.cz Telefon: +420 482 723 775 Mobil: +420 606 341 818 Webové stránky: www.pensionjanata.cz